Uzman Görüşleri

Uzman Görüşleri, Marka, Patent ve Tasarım ile alakalı süreçler söz konusu olduğunda bilgi birikimi ve tecrübesiyle fark yaratan kimselerin desteğinin alınması olarak kabul edilmektedir. Alde Patent olarak bünyemizdeki uzmanlar sayesinde pek çok konu ve soruna yönelik görüşlerle hareket ederek müşterilerimizin talepleri için en makul sonuçları ortaya çıkarmayı amaçlıyoruz. Bu çerçevede detaylı ve verimli çalışmalar yapmayı hedefliyoruz.

Sınai Haklar Konusunda Değerlendirme Alınması

Fikri ve Sınai Haklar konusunda uzman bilgisi ile hareket etmek isteyen müşterilerimizin başvuru, itiraz ve değerlendirme taleplerinin karşılanmasını sağlıyoruz. Kanunda açıkça belirlenmiş düzenlemeler ve yönetmeliklerle ele alınan konulara dair uygulamalar doğrultusunda müşterilerimizin herhangi bir kayıp ya da problemle karşılaşmaması adına görüş bildiriyoruz. Hem hukuki hem de maddi sorunların henüz ortaya çıkmadan giderilmesine yardımcı anlayışımızla en makul çözümleri ortaya çıkarıyoruz.

Firmaların Mevcut Çalışmalarının Talep Halinde Yorumlanması

Marka, patent ve tasarım hizmetlerine konu olan çalışmaların firma talebi doğrultusunda ele alınması mümkündür. Bilgi birikimimiz doğrultusunda gerçekleşen yorumlama aşamaları ile yaşanması muhtemel hak kayıpları ve karşılaşılması olası itirazların engellenmesi sağlanmaktadır.

Marka Patent ve Tasarım Konusunda Durum Analizi Yapılması ve Önerilerde Bulunulması

Marka patent ve tasarım konularında karşılaşılacak her sorun müşteriler açısından ciddi problemleri de beraberinde getirecek niteliğe sahiptir. Bu kapsamda ekibimiz, gerekli bütün incelemeleri yaparak durum analizleri gerçekleştirmektedir. Yapılan analizler ilgili çalışmalarda eksiklikleri belirleme, yanlışları düzeltme ve iyileştirme olarak kabul edilmektedir. Önerilerle daha başarılı sonuçlar elde edilmesi sağlanırken izleme, hukuki destek, müracaat, devir ve itiraz gibi bütün süreçleri kapsar.

Siz de Alde Patent Uzmanlığı ve 15 yıllık sektörel deneyimi ile kusursuz bir sonuca ulaşmayı hedefliyorsanız bizimle iletişime geçerek hizmetlerimiz hakkında bilgi alabilirsiniz.