Orta Mah. Alparslan Sok. No:8 YEKTOWER Kat:4 D:34 34880 Kartal - İstanbul / TÜRKİYE

+90 216 606 25 33

Hakkımızda

Alde Patent, yurt içi ve yurt dışı fikri ve sınai mülkiyet alanında müvekkil haklarını koruma altına almak ve hukuk kuralları çerçevesinde; gizlilik prensibine bağlı olarak hızlı, güvenilir ve etkin şekilde markalaşmaya dönük tüm işlemlerinizde aktif rol oynayıp , efektif çözümler üretmektedir. Müşteri memnuniyetini önemseyen, çalışmaları esnasında mutlu müşteriler görmekten büyük keyif duyan , daima ulaşılabilir olmaya azami önem gösteren , güvenilir ve nihai çözümler üretebilen bir yapının temellerini oluşturarak hizmet vermektedir.

Bilginin her geçen gün endüstrileştiği dünyamızda üretimin itici gücünü ülkemizin markalaşma kültürüne entegre etmek için,“Fikri ve Sınai haklar, Markalaşma, Ar-Ge, İnovasyon ve Kalite Bilincinin Yaygınlaştırılması” gibi hususlarda, müvekkillerimizin gelecek planlarına köklü, kalıcı kazanımlar sağlamak için daima çabalıyoruz

Yaptığımız işe duyduğumuz saygı , müvekkilerimize kattığımız değerler ile elde ettiğimiz mutluluk ve tüm süreçleri yakından takip ederken duyduğumuz heyecanla her geçen gün biraz daha büyüyoruz.

5780 +

Tescilli Markanın Vekili

500 +

Memnun Müşteri

20 Yıl +

Meslek Deneyimi

Misyonumuz müvekkillerimizin yurt içi ve yurt dışı fikri ve sınai mülkiyet alanındaki haklarını korumak ve hukuk kuralları çerçevesinde; gizlilik prensibine bağlı olarak hızlı, güvenilir ve etkin bir şekilde markalaşmaya dönük tüm işlemlerinde aktif rol oynayıp , efektif çözümler sunmaktır. Müşteri memnuniyetini önemseyen, güvenilir ve anahtar teslim çözümler üretebilen bir yapının temellerini oluşturmaktır.

Bilginin her geçen gün endüstrileştiği dünyamızda üretimin itici gücünü ülkemizin markalaşma kültürüne entegre etmek için “Fikri ve Sınai haklar, Markalaşma, Ar-Ge, İnovasyon ve Kalite Bilincinin Yaygınlaştırılması” gibi hususlarda müvekkillerimizin gelecek planlarına köklü, kalıcı kazanımlar sağlamaktır.

Yaptığımız işe duyduğumuz saygı.

Müvekkilimize şeffaf ve dürüst hizmet anlayışı

Çalışanımıza, çözüm ortaklarımızla, partnerlerimizle ahenkli çalışma.

Hemen İletişime Geçin!